ΕΥΚΟΛΟ ΤΡΙΠΟΝΤΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΟΚΙ

Εύκολο τρίποντο για τον ΑΟΚΙ που κέρδισε τον Οδυσσέα Ιθάκης εκτός έδρας με (1-3).
Οι παίκτες του ΑΟΚΙ άνοιξαν το σκορ στο 1` λεπτό του αγώνα με τον Βουκελάτο.  Για να ερθη η ισοφαριση  για τον Οδυσσεα στο 60` Αργυρακάκη. Η Χαρά για τους γηπεδούχους δεν κράτησε  πολύ μιας και ο  Κανάκης στο 65` ξαναδίνει το προβάδισμα στους φιλοξενούμενους και δέκα λεπτά αργότερα 75` ο  Αλ. Πολλάτου διευρύνει το σκορ. Τ ο κερασάκι στη τούρτα θα βάλει ο  Κανάκης στο 86`. (1-4)
Π.Α.Ο. Οδυσσέας(Κ. Κουτσουβέλης), Κουτσουβέλης Ζ., Βλησμάς, Μήτσουρας, Κουτσουβέλης Γ., Φατούρος, Μαλιακρίδας, Γαλάτης Γ., Μαρούδας, Γαλάτης Β., Κουτσουβέλης Π., Αργυρακάκης (70΄Περίχαρος), Σκούρας.
Α.Ο.Κ.Ι.:(Θ. Βουκελάτος), Ζαμπαύτης, Πολλάτος Διον., Κλειτογιάννης, Tanushaj, Μπουγάς, Πολλάτος Δημ. (70΄Λιβιεράτος), Μπαζάρογλου, Κανάκης, Πολλάτος Αλ. (80΄Μολφέτας), Βουκελάτος (70΄Κόμητας), Γεωργόπουλος.