ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΥΛΛΟΓΩΝ & ΑΤΟΜΙΚΟΥ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ

Την τρίτη θέση που της χάρισε το χάλκινο μετάλλιο, κατέκτησε η Κυριακή Χαλικιά του (Α.Γ.Σ Επτανήσων Κεφαλληνίας) στο διπλό μίνι τραμπ.  Πανελληνίου Πρωταθλήματος Συλλόγων και Ατομικού Κατηγορίας Κορασίδων . Άλλος ένας αθλητής ,ο Νικόλαο Γαπαράτο κατέλαβε την 6η θέση στο τραμπολίνο και την 8η θέση στο διπλό μίνι τραμπ,  και τελος  η  Κατερίνα Χαλικιά που κατέλαβε την 10η και 11η θέση στο τραμπολίνο και στο διπλό μίνι τραμπ αντίστοιχα στο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΥΛΛΟΓΩΝ & ΑΤΟΜΙΚΟΥ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ Α΄-Β΄-Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ  που πραγματοποιήθηκε το διήμερο 28-29/4/12 στο Ε.Α.Κ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ «ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΛΙΟΥΓΚΑΣ».