ΦΩΚΑΤΑ - ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1 - 2

Τα Φωκάτα ξεκίνησαν δυναμικά στο πρωτο ημίχρονο αλλά δεν κατάφεραν να ανοίξουν το σκορ. Τα πρώτα 45 λεπτά βρήκαν τις δυο ομάδες ισόπαλες 0 – 0
Στο δεύτερο ημίχρονο μπήκε αλλαγή στο 59’ ο Ψυχογιός και άνοιξε το σκορ με κεφάλια στο 59  για τα Φωκάτα .
Στο 68’ οι φιλοξενούμενοι κέρδισαν κόρνερ και ο Αργυράκης Έκανε το 1 -1 . Μετά από λίγα λεπτά στο 73’ ο Φατούρος διπλασίασε τα τέρματα για τον Οδυσσέα διαμόρφωσε το τελικό αποτέλεσμα του Αγώνα .
Διαιτητής της αναμέτρησης ήταν ο κ Σκαλτσης Α με βοηθούς τους κκ Αβαζαρο και Παϊζη

Φωκατα : Κουγιανος , Αυγουστατος , Rikaj , Ντικουδης , Μαστορα, Γαλιατσατος, Κομητας , Σερρας, Σταμενης, Κουρκουμελης, Ντουτρα.

Οδυσσευς : Κουτσουβελης, Μητσουρας, Τριτσαρολης, Φατουρος, Μαλιακριδης, Μαρουδας , Αλγυρακης, Κουτσουβελης ,Βλησμας ,Περιχαρος