Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣ 3 - 1

Την πρώτη νίκη στο πρωτάθλημα της Β’ Τοπικής πετυχε  ο Ηρακλής που επικράτησε με 3-1 του Πυλαριακού

Αν και προηγήθηκαν οι Φιλοξενούμενοι στο παιχνίδι στο 11 με τον Σολδάτο Γ, οι Γηπεδούχοι με κορυφαίο τον Σταβερη Κ. πτυχώνοντας χατ τρικ κατάφεραν να πάρουν το παιχνίδι με σκορ 3 – 1

Ο Πυλαριακος κατάφερε και προηγήθηκε στο πρώτο μέρος, αρκετά νωρίς , με γκολ του Σολδατου στο 11΄ ανοιγοντας  το σκορ  0-1.
Δεκατρία λεπτά αργότερα ήρθε η ώρα του Σταβερη Κυρ και ισοφάρισε το σκορ σε 1 – 1 . Λίγο πριν τελεύσει το Α ημίχρονο ο Σταβερης και παλι που βρισκόταν σε εξαιρετική φόρμα στο 43΄ έβαλε την ομάδα του μπροστά στο σκορ με 2- 1