Η Ευγερο σκόρπησε στους 10 άνεμους την Ερυσσο

Η ομάδα τις Ευγερου  πήρε από νωρίς το προβάδισμα,  μόλις στο 11 με αυτογκόλ του Ταβάνι. Το δεύτερο στο   15` με γκολ του Μαγουλά το τρίτο στο 28 με σκόρερ τον Τριανταφύλλου στο  40 και 41  άλλα δύο γκολ για τη φιλοξενούμενη ομάδα, με σκόρερ τους Τριανταφύλλου και Μαγουλά με το ημίχρονο να τελειώνει  με(0-5). Στο δεύτερο μέρος τα πράγματα δεν άλλαξαν με την Ευγερο να μιν  σταμάτα να σφυροκοπά το τέρμα τις Ερυσσου  ο Λουράντο  ανεβάζοντας  τον δείκτη του σκορ στο 6-0. Έξι λεπτά αργότερα (66) ο Μαγουλάς με σουτ  έκανε το 7-0, αλλά δεν σταμάτησε εκεί, καθώς σκόραρε στο 68 το 8ο γκολ και στο 70 το 9ο και στο 87 το 10ο γκολ της ομάδας του.